ASLAN BURCUNDA DOLUNAY – 28 OCAK 2021

 Son derece gergin bir dolunayın etkisi altına girmiş bulunmaktayız. Dolunaylar bize sonları, bitişleri anlatır. Sürüncemede olan ve bitiremediğimiz konuların aydınlanmasını ve sonuca bağlanmasını gösterir.

 Aşk ve ilişkilere de vurgu yapan bu dolunay ile birlikte hayatınızı gözlemleyin. Ağustos 2020’ de yaşadığımız Aslan Yeniayında ne başlamıştı? Hangi gelişmeler oldu? Bu sürecin sonunda siz ne kadar yol katettiniz ve meyveleri toplayabildiniz mi? Bunları sorun kendinize.

 Sabit burçların (Aslan, Kova, Boğa, Akrep) daha fazla etkileneceği bu dolunayda, doğum haritalarında 8-9-10 derecelerde gezegen yerleşimi olan kişilerin ekstra dikkat etmesi gerekebilir. Enerji frekanslarımız yükseldikçe aldığımız ağır transitlerin veya sert gökyüzü açılarından etkilenme ihtimalimiz azalır. Gökyüzü bizi etkiler ancak biz o sırada ne yapıyor, nasıl bir tutum sergiliyoruz asıl önemli olan nokta odur.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

 Harcamalarınıza ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Aşk ve ilişkilere vurgu yapan bu dolunay sizi ikili ilişkiler alanında daha fazla etkileyebilir. Özgüveniniz sınanabilir. Kendinizi ortaya koyma şeklinizde engellemeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ile ilgili manipülasyonlara dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

 Ev ve iş ile ilgili alanlardaki gerilimlerin çıkış noktası kendinize işaret ediyor. Dış görünüşünüzü değiştirmek ile ilgili ani karalar almaktan kaçının. Taşınma veya yer değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Ev içerisinde özellikle anne ile ilgili huzursuzluklara dikkat etmelisiniz. Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlıklarınızla yeni bir süreç başlayabilir. Bu kişilerle ilgili manipülasyonlara ve güç savaşlarına dikkat etmenizde fayda olacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

 Eğitimler, seyahatlar veya iletişimsel bir takım gerginliklere dikkat etmelisiniz. Bu alanlarla ilgili gizli düşmanlıklarınız oluşabilir ve bu alanlardaki sorunların kaynağı olarak içsel huzursuzluklar, bilinçaltı ve ruhsal alem dikkat çekiyor. Aşk ve çocuklarla ilgili yeni bir sürece giriş yapacak olabilirsiniz. Bu durumlardan kaynaklı harcamalarınıza ve kıskançlıklara dikkat etmenizde fayda olacaktır.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

 Ruhsal konularla ilgilenmek için iyi bir süreç. Vergiler, borçlar, sigortalar, krediler ve diğer parasal konularla ilgili bir sonuç elde etmenin eşiğindesiniz. Kariyer getirileriniz ve arkadaş çevrenizle ilgili gerginliklere dikkat etmenizde fayda var. Ev, aile ve yuva konularıyla ilgili gelişmelerin ikili ilişkilere yansıma ihtimali yüksek. İkili ilişkilerle ilgili manipülasyonlara, güç savaşlarına ve dibe vuruşlara dikkat etmelisiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

 Kendiniz, partneriniz ve ilişkilerinizle ilgili bir takım durumların sonuna gelmiş durumdasınız.İkili ilişkilerinizle ilgili huzursuzlukların kaynağı toplumsal statünüz ve kariyeriniz olabilir. Eğitim, seyahatler ve iletişimsel konularla ilgili yeni bir sürecin başında olabilirsiniz ve bu alanların günlük rutininizde, çalışma ortamınızda oluşturacağı güç savaşlarına ve manipülasyonlara dikkat etmenizde fayda olacaktır.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

 Sağlık durumunuza ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili gerginliklere huzursuzluklara dikkat etmeniz gerekiyor. Uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, yüksek öğrenim ile ilgili konular, sizi geren durumların kaynağını oluşturabilir.  Bilinçaltı çalışmaları yapmak ve kendi içinize yönelmek için iyi bir zamandasınız. Yeni parasal edinimler kazanmanız için güzel bir zaman dilimi. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda manipülasyonlara dikkat etmeniz gerekebilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişim kararları alabilirsiniz. Kendinize dair alacağınız yeni kararların ev, aile ve yuva alanında oluşturacağı belli başlı durumlara dikkat etmenizde fayda olacaktır.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

 Artistik, sanatsal konular, aşk ve çocuklar ile ilgili bir takım meseleler ile arkadaş çevreniz ve kariyer getirilerinizle ilgili durumların sonuna gelmiş görünüyorsunuz. Bu konularda sürüncemede olan olayların kapanması söz konusu olabilir. Oluşabilecek gerginliklerin kaynağı borçlar, vergiler, mahkemeler olabilir. Aynı zamanda ameliyatlar ile ilgili durumlara dikkat etmeniz gerekebilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

 Anne ve babanızın arasında gerginlikler oluşabilir. Kariyerinizle ilgili bir takım durumların sonuna gelebilirsiniz. “Kariyer mi? Aile mi?” sorusunun cevabını ikili ilişkilerde bulabilirsiniz ayrıca bu alanlarda çıkacak huzursuzlukların kaynağı ikili ilişkiler evlilik ve ortaklıklar gibi görünüyor. Ne kadar güzel olduğunuzun farkına varacağınız bir süreçte olabilirsiniz. Gizli düşmanlıklara, özellikle yakın çevreden gelecek olan huzursuzluklara dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY

 Eğitim, seyahatler, hukuksal konular ile ilgili bir takım olayların sonlanacağı bir süreçtesiniz. Günlük hayatınızın içinde oluşabilecek kazalara ve size gelebilme ihtimali olan saldırılara karşı dikkat etmenizde fayda var. Yeni bir arkadaş çevresi oluşturabilirsiniz. Yeni kariyer getirileri oluşabilir ve bu oluşacak yeni durumların sizin sahip olduğunuz kendi öz değerinizi ve özgüveninizi yıpratmamasına dikkat etmenizde fayda olacaktır.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

 Özgüveniniz, öz değeriniz ve kendi kazandığınız para ile ilgili belli başlı durumların gündeminizde olacağı bir süreçtesiniz gibi görünüyor, Ek olarak yapacağınız harcamaların, borçların, kredilerin kaynağı gönül ilişkileriniz ve çocuklar gibi görünüyor. Yeni bir kariyer kapısı açılabilir. Ayrıca bu durum sizi doğrudan etkileyebilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

 Kendinizle ilgili durumların sınanacağı ve bu sürecin ikili ilişkilerinizi de yansıyacağı bir durumdasınız. Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konulardaki gerginliklerin kaynağı ev, aile, yuva ve anne olarak görünüyor. Yükseköğrenim, uzak yerlere seyahatler, din, siyaset, felsefe gibi konularda yeni başlangıçlar sizi bulabilir. Bu durumun oluşturacağı gizli düşmanlıklara dikkat etmeniz gerekebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

 Bilinçaltı çalışmaları yapmak, içsel aleminize yönelmek, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek için avantajlı bir süreçtesiniz. Okul, hastane, hapishane gibi kapalı ortamlar gündeminizi oluşturabilir. Ekstra olarak sağlık durumunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda çalışma ortamınız, günlük rutininiz ile ilgili huzursuzlukların kaynağı olarak yakın çevreyi işaret ediyor. Kendinizi ruhsal olarak dönüştürmenin başlangıcında olabilirsiniz. Yeni borç ve miras meseleleri gündeminize gelebilir. Başlama ihtimali olan ruhsal dönüşümünüzün arkadaş çevrenize ve kariyer getirilerinize etkisi olabilir. Bu konularla ilgili manipülasyonlara dikkat etmenizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir